Nove medalje za članove TKD „Kapelščak“

Protekle subote, 19. listopada 2013.g., članovi TKD „Kapelščak“ natjecali su se na ''8. Doboj Open-u 2013'' u sportskoj dvorani Srednjoškolskog centra u Doboju.

Članovi TKD „Kapelščak“ osvojili su nove medalje. Marlena Fišter osvojila je zlato u kategoriji +70kg juniorke, Katarina Jelenčić zbog nedostatka protivnika borila se dvije kategorije iznad svoje u seniorkama -57kg (sa 12kg težim protivnicama), te osvojila 3. mjesto, a Filip Dogan i Karlo Kraševac izgubili su borbu od protivnika koji su kasnije postali prvaci u svojim kategorijama.

Ovogodišnje takmičenje i grad Doboj ugostili su 210 natjecatelja iz Slovenije, Hrvatske, BiH i Srbije. Takmičenje se održalo u nekoliko disciplina i to u kategoriji juniora i seniora. Podršku u organizaciji ovogodišnjeg natjecanja pružali su grad Doboj i Regionalni volonterski servis Doboj.