Stolnoteniski klub „Stubaki“ na 34. Kupu grada Rijeke

U nedjelju 7.5. u Rijeci održan je "34. Kup grada Rijeke" u stolnom tenisu.

Na jakom natjecanju koje je okupilo najbolje mlade stolnotenisače iz cijele Hrvatske te susjedne Slovenije, Stolnoteniski klub Stubaki imao je 4 predstavnika. David Zrinski je svoje natjecanje završio u grupnoj fazi natjecanja, Luka Korman je završio među 16 najboljih dok je Moreno Stanišić bio zaustavljen u četvrtini finala te mu ju falio mali korak do postolja.

Ono što nije uspjelo Morenu uspjelo je Graciji Kačavenda koja je osvojila odlično 3. mjesto. Gracija je na svojem putu prema postolju pobjedila sve protivnice 3-0 i to redom: Mateu Rukavinu (Stk Malinska), Anju Kozomara (Stk Mladost Zagreb) i Brizić Emu (Stk Vrsar). Njezin odličan niz stao je u polufinalu kada je suparnica Bolješić Maja (Stk Građanski stolnoteniski klub Zagreb) uspjela okrenuti na 2-3, iako je Gracija vodila 2-0 u setovima.

Bio je to u cijelosti odličan nastup naših predstavnika i prvo postolje za našu Graciju na turniru državne razine.

Napomena: Fotografije s prikazom djece na web stranici Općine Stubičke Toplice vlasništvo su Općine Stubičke Toplice i Stolnoteniskog kluba "Stubaki". Nije dopustivo preuzimanje fotografija s prikazom djece, a ukoliko želite preuzeti određene fotografije, molimo, kontaktirajte nas, rado ćemo vam iste ustupiti.