Taekwondo klub „Kapelščak“ Stubičke Toplice na Jakovlje Kupu 2018.

Taekwondo klub „Kapelščak“ Stubičke Toplice sudjelovao je na Jakovlje Kupu 2018., natjecanju mlađih i starijih dobnih skupina i osvojio 7 medalja.

Dana 19.05.2018. održano je natjecanje u Taekwondou u novoj sportskoj dvorani grada Zaboka,  popularnoj Zabočkoj ljepotici. Turnir je bio humanitarnog karaktera pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske gđe.Kolinde Grabar-Kitarović. Otvorenju turnira je nazočio i naš nositelj olimpijskog odličja Filip Grgić.

Na turniru su prisustvovala 24 kluba i sveukupno 265 natjecatelja iz Zagreba, Zagrebačke, Karlovačke, Osiječko-Baranjske, Brodsko-Posavske, Primorsko-Goranske, Splitsko-Dalmatinske i Krapinsko-Zagorske županije.

Predstavnik naše županije bio je klub „Kapelščak“ Stubičke Toplice uz sudjelovanje 15 mlađih  natjecatelja u tri discipline; kick- 9 natjecatelja, sportska borba- 4 natjecatelja i forme- 2 natjecatelja.